ГОДИННИК МАЙБУТНЬОГО ЧАСУ ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ
«МАЙБУТНЄ – СЬОГОДНІ»

За допомогою годинника майбутнього часу «Майбутнє – сьогодні» ми пропонуємо нетрадиційне структурування реального часу. Звичайно реальний час ділять на роки, рік – на весну, літо, осінь, зиму або на місяці, місяць ділять на доби, які мають ранок, день, вечір, ніч або 24 години і так далі. Крім того, кожна людина має свою структуру часу, зв’язану з її діяльністю: роботою, навчанням, відпочинком і т. ін. Звертаємо особливу увагу на один важливий вид діяльності кожної людини – це створення майбутнього. Давно доведено, що саме людина – творець власної долі. Ця діяльність починається з формулювання мети, потім складається з планування послідовності подій, їх моделювання і завершується створенням цих подій, які приводять до втілення поставленої мети. Як технічний засіб для такої діяльності ми пропонуємо структурувати реальний час відповідно до майбутнього часу за допомогою годинника майбутнього часу «Майбутнє – сьогодні». Тобто, кожний день реального часу зв’язуємо з певним роком майбутнього часу, і тоді ті чи інші події дня розглядаємо як такі, що моделюють відповідні події у відповідному році майбутнього або у ті дні майбутнього, які відповідають одному й тому самому року майбутнього. Наприклад, події 17 грудня 2009 року моделюють події 2013 року або події будь-якого дня, який відповідає 2013 року: 23 грудня, 29 грудня 2009 року, 4 січня, 10 січня, 16 січня і т.д. 2010 року, 3 січня, 9 січня, 15 січня і т.д. 2011 року і т. д.

Зауважимо ще, що циклічність годинника «Майбутнє – сьогодні» дозволяє здійснювати повторне або поетапне моделювання складних подій, а також упорядковувати в одну хронологічну послідовність у відповідності з майбутнім часом події реального часу, що моделюють майбутнє і пов’язані з будь-якими циклами.

Детальна інформація про алгоритм роботи годинника майбутнього часу «Майбутнє – сьогодні»

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.